Paskolos su užstatu

Paskolos su užstatu. Kuris Jums variantas priimtinesnis: Gauti paskolą su užstatu ar gauti paskolą be užstato internetu? Mūsų manymu geresnis variantas, kai užstatas nėra reikalaujamas. Rizikuoti savo turtu niekas nenori. Esant galimybei pirmiausia kreipkitės dėl paskolos be užstato, o atsiradus sunkumams gauti  tokiai paskola – užstatykite savo turtą.

Paskolos su užstatu

Paskolos su užstatu

Būna atvejų kuomet nėra galimybės gauti paskolą be užstato internetu. Tarkim, Jūs norite pasiskolinti didelę sumą pinigų, bet jūsų  gaunamos pajamos palyginti gan mažos. Kompanija, kuri suteiks Jums kreditą internetu bandys išvengti rizikos prarasti paskolintą sumą ir reikalaus užstato. Taip pat daug kas priklauso nuo jūsų turimos reputacijos, kreditinės istorijos, jeigu turėsite laiku negražintų paskolų, arba jas būsite grąžinę, bet praleidę leistinus terminus, tokiu atveju didelė tikimybė, kad kredito bendrovė neišduos Jums paskolos be užstato.

Naudinga pasidomėti:

Paskolos su užstatu – Likvidus turtas

Dėl šių ir kitų atvejų kredito bendrovė apsaugo jums paskolintas lėšas turėdama garantiją, t. y. užstatytą turtą, kuris prireikus gali būti paverčiamas likvidžiu turtu ir taip padengiama trūkstama suma. Tai viena iš priežasčių, kodėl kredito bendrovės teikia pirmenybę paskoloms su užstatu. Jums, norint gauti kreditą internetu, tenka priimti šias sąlygas ir įkeisti turimą turtą. Užstatomu turtu gali būti įvairus turtas: automobilis, namas ar butas, sodyba, sklypas, brangūs juvelyriniai dirbiniai ir kt. Tačiau nevertėtų nepagrįstai nerimauti dėl savo turto, jei laiku mokate įmokas, laikotės kredito grąžinimo sąlygų. Nesilaikant šių sąlygų, Jūs rizikuojate savo turtu, kuris gali būti panaudotas neišmokėtos paskolos padengimui.

Atmintina – Turtas ne paskolos grąžinimo šaltinis

Atminkite, kreditas su užstatu turėtų būti tik garantas dėl jūsų mokumo paskolos laikotarpiu, taigi užstatytas turtas neturėtų tapti paskolos grąžinimo šaltiniu. Jūs turėtumėte įvertinti savo galimybes mokant įmokas, neprisiimti nepagrįstos rizikos. Nepriimkite neapgalvotų sprendimų. Priešingu atveju, galite nukentėti ne tik Jūs, tačiau ir artimieji asmenys, turto bendrasavininkai.

Svarbu pasverti asmeninę finansinę krizę

Kaip matyti iš prieš tai išvardintų priežasčių, paskolą su užstatu patariama imti tokiais atvejais: nėra asmenų, galinčių suteikti paskolą; paskola ypač skubiai reikalinga. Taip pat jei turite blogą kreditinę istoriją, ar norite pasiskolinti ganėtinai didelę pinigų sumą. Šis paskolos tipas tokias atvejais yra yra labai naudingas, tačiau būtina pabrėžti, kad jūs turėsite laiku įvykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus.