Kredito grąžinimas

Kredito grąžinimas. SMS ir internetu gautų greitų kreditų grąžinimas. Suėjus Jūsų kredito terminui Jūs galite pasirinkti vieną iš 3 greito kredito grąžinimo variantų.

Kredito grąžinimas

1.    SMS ir internetu gautų greitų kreditų grąžinimas


Pasibaiguskredito grąžinimo terminui perveskite reikiamą sumą ir kredito mokestį į vieną iš nurodytų CreditPlus sąskaitų:

Mokėjimo rekvizitai:

Gavėjo pavadinimas Creditplus.lt
Gavėjo sąskaitos Nr. Pasirinkite gavėjo banko sąskaitą, esančią tame pačiame banke kaip ir Jūsų atsiskaitomoji sąskaita.
Gavėjo kodas ———
Mokėjimo paskirtis Asmens kodas (jei kreditas grąžinamas už kitą asmenį, būtinai įrašykite asmens, už kurį kreditas grąžinamas, asmens kodą).

Naudinga pasidomėti:

Atlikdami mokėjimus, mokėjimo paskirtyje būtinai įrašykite savo asmens kodą.

Kreditą grąžinti galite „Perlo” terminaluose, Lietuvos Pašto skyriuose, „Lietuvos spauda” kioskuose, „R-KIOSK” parduotuvėse ir Maxima kasose.


2.    SMS kredito ir kredito internetu pratęsimas

Dėmesio! Pratęsti galima kreditus, kurių terminas yra 15-45 d.

Atlikite kredito pratęsimui reikalingą įmoką (kredito kaina + mokumo vertinimo paslauga + palūkanos (jei tokios priskaičiuotos) + delspinigiai (jei tokie yra) + bauda (jei tokia skirta)), tuomet prisijungę sistemoje, CP vartotojo zonoje pasirinkite vieną iš nurodytų kredito pratęsimo terminų ir pasirinkimą patvirtinkite slaptažodžiu.  

Kredito grąžinimas – Atkreipkite dėmesį

Svarbu! Nuo 2011-04-01 suteiktiems kreditams pratęsimo kaina apskaičiuojama pagal pratęsiamo kredito metinę palūkanų normą (MPN), taip, kad pratęsimo MPN būtų lygi kredito MPN. Todėl priklausomai nuo paimto kredito kinta ir pratęsimų kainos, ir sistemos siūlomi pratęsimų terminai. Kiekvienu konkrečiu atveju visas galimas pratęsimo galimybes matysite prisijungę CP vartotjo zonoje skiltyje „Kredito pratęsimo paraiška”. 

Kredito pratęsimo mokestį galėsite sumokėti „Perlo” terminaluose, Lietuvos Pašto skyriuose, „Lietuvos spauda” kioskuose, „R-KIOSK” parduotuvėse ir Maxima kasose. 


3.    SMS kredito ir kredito internetu mokėjimas dalimis

Kreditus galima grąžinti lygiomis dalimis. Grąžinimo terminai nuo 1 iki 12 mėnesių. Tokiu būdu per kelis mėnesius galėsite grąžinti visą paskolos sumą.
Jei susidūrėte su finansiniais sunkumais ir negalite paskolos grąžinti laiku, susisiekite su mumis ir mes rasime kartu tinkamiausią sprendimą.

Jei turite klausimų, susijusių su kreditais, jų pratęsimu ar grąžinimu, prašome susisiekti su mumis ir mes Jums padėsime.

Kredito įmoką sumokėti galėsite „Perlo” terminaluose, Lietuvos Pašto skyriuose, „Lietuvos spauda” kioskuose, „R-KIOSK” parduotuvėse ir Maxima kasose.