Greita paskola

Greita paskola (kreditas) Kas yra paskola (kreditas) ir  su kuo ji yra “valgoma”?

Greita paskola

Skubiai reikalingi pinigai? Greita paskola (kreditas) – patogi ir konfidenciali paslauga tiems, kam reikia pasiskolinti nedidelę pinigų sumą trumpalaikiam naudojimui. Credit Plus Jums gali paskolinti nuo 50 iki 600 eurų. Toks skolinimosi būdas patrauklus tada, kai ištikus nelaimei ar susiklosčius sunkiai finansinei situacijai skubiai reikia pinigų.

Ilgalaikė paskola

Ilgalaikės paskolos – tai pinigų paskolinimas ilgesniam laikotarpiui. Paskolos suma nuo 50 iki 600 eurų, paskolos teminas nuo 15 iki 45 dienų. Toks skolinimosi būdas patrauklus tuo, kad ilgalaikės paskolos paskirstomos per ilgesnį laikotarpį ir mėnesinės įmokos yra mažesnės.

SVARBU! Skolinantis būtina tinkamai įvertinti kredito sutarties sąlygas, grąžinimo galimybes ir perspektyvas, kad paskolos dar labiau neapsunkintų padėties ir netaptų našta šeimos biudžetui.

Kas gali pasiskolinti

Greitos paskolos ir ilgalaikės paskolos suteikiamos tik registruotiems vartotojams, kurie atitinka šias Kredito gavėjo statuso sąlygas:

Lietuvos Respublikos pilietis;

Ne jaunesnis kaip 21 (dvidešimt vienerių) ir ne vyresnis kaip 65 (šešiasdešimt penkerių) metų;

Neturi nepadengtų skolų;

Oficialiai dirbantis asmuo;

Turintis tvarkingą mokėjimų istoriją.

Pirmojo kredito išdavimo tvarka

Registracija (registracijos metu pateikti duomenys turi būti teisingi);

 Formalus 0,01 EUR registracijos mokestis iš asmeninės banko sąskaitos, patvirtinantis mokėtojo tapatybę ir sutikimą dėl duomenų tvarkymo;

 Gavus prisijungimo duomenis prie Vartotojo zonos, pildoma paraiška kreditui gauti;

 Įvertinus paraiškos teikėjo mokumą, pinigai (paskola) pervedami į registracijos metu nurodytą saskaitą.

Visa informacija siunčiama el. paštu. Laiku grąžinus pirmąjį kreditą, antrojo išdavimui nebereikės registracijos ar papildomų mokesčių. Vartotojo zonoje užsakius funkciją „skolinimasis SMS žinute” pakaks išsiųsti telefonu SMS ir laukti sąskaitoje pinigų.